Michael Jackson BG
Michael Jackson BG
Michael Jackson BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Michael Jackson BG

Българският форум за истинските почитатели на легендарния Крал на поп музиката и най-великия ентъртейнър за всички времена Майкъл Джаксън
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 "Mobo" - Трибют

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
cveti_jackson

cveti_jackson


Брой мнения : 112
Join date : 19.09.2009
Age : 28

"Mobo" - Трибют Empty
ПисанеЗаглавие: "Mobo" - Трибют   "Mobo" - Трибют Icon_minitimeНед Окт 04, 2009 4:00 pm

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-1217318/Michael-Jackson-honoured-posthumous-lifetime-achievement-MOBO-Awards-JLS-home-gongs.html?ITO=1490"]http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/artic...s.html?ITO=1490
"Mobo" - Трибют Article-1217318-06A64BB6000005DC-461_634x485
"Mobo" - Трибют Article-1217318-06A64E7B000005DC-318_634x425Michael Jackson honoured with posthumous lifetime achievement at MOBO Awards as JLS take home two gongsBy Daily Mail Reporter
Last updated at 12:36 AM on 01st October 2009

Comments (0) Add to My Stories
Jermaine Jackson and his sister La Toya led tributes to their late brother Michael Jackson at the Music Of Black Origin (MOBO) Awards in Glasgow last night.
The King of Pop was posthumously honoured with a Lifetime Achievement Award, which was accepted on his behalf by Jermaine.
Holding her brother's hand on stage at the city's SECC venue, La Toya admitted she was 'not at all' coming to terms with the shocking death of her younger brother on June 25.
Tributes: Jermaine and La Toya Jackson speak about their late brother Michael Jackson on stage at the MOBO Awards at the Glasgow SECC

Remembrance: Jermaine sings Charlie Chaplin song Smile in memory of his brother
La Toya, 53, spoke of the family's loss before introducing Jermaine, 54, who went on to perform the Charlie Chaplin song Smile, believed to be Michael's favourite song.
Jermaine said: 'My brother was everything to me. He was a wonderful artist and a wonderful human being.
'I'm here to do what I can, it is part of our responsibility as a family to continue his legacy and keep it alive.'
Britain's Got Talent contestant Shaheen Jafargholi, who performed at Michael's memorial in July, also took to the stage to sing Jackson 5 hit I'll Be There.
BGT winners, dance troupe Diversity - who were due to join the Thriller star during his UK gigs - also performed in memory of Jackson.



Прочети повече: http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-1217318/Michael-Jackson-honoured-posthumous-lifetime-achievement-MOBO-Awards-JLS-home-gongs.html?ITO=1490#ixzz0SevCd0S6"]http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/artic...0#ixzz0SevCd0S6

Поствам това тук,за да ви попитам нещо:
Не ви ли се доповръща от Джърмейн? И с неговата СМАЙЛ? ДА много е хубава песента!!!!!!!!!!!! Ама всеки път едно и също да пее и то как я пее тази песен направоооо huh
Просто ме дразни вече....да вземе да се скрие някъде...
Върнете се в началото Go down
MJGeorge

MJGeorge


Брой мнения : 52
Join date : 24.09.2009
Age : 42
Местожителство : Добрич

"Mobo" - Трибют Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Mobo" - Трибют   "Mobo" - Трибют Icon_minitimeНед Окт 04, 2009 5:11 pm

така е.за мене тази песен е много лична,и за Майкъл беше такава.но с тези непрестанни трибюти тази песен просто губи всичко ценно.просто Джърмейн трябваше да си я изпее на мемориала и толкова,и всеки щеше да го уважава за това негово неповторимо изпълнение.но той реши да се прави на по-велик от Майкъл вече взе да омръзва с тва негово преиграване.
НИКОЙ НЕ Е ПО-ГОЛЯМ ОТ МАЙКЪЛ !
Върнете се в началото Go down
cveti_jackson

cveti_jackson


Брой мнения : 112
Join date : 19.09.2009
Age : 28

"Mobo" - Трибют Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Mobo" - Трибют   "Mobo" - Трибют Icon_minitimeНед Окт 04, 2009 5:15 pm

MJGeorge написа:
така е.за мене тази песен е много лична,и за Майкъл беше такава.но с тези непрестанни трибюти тази песен просто губи всичко ценно.просто Джърмейн трябваше да си я изпее на мемориала и толкова,и всеки щеше да го уважава за това негово неповторимо изпълнение.но той реши да се прави на по-велик от Майкъл вече взе да омръзва с тва негово преиграване.
НИКОЙ НЕ Е ПО-ГОЛЯМ ОТ МАЙКЪЛ !
+1
Върнете се в началото Go down
gerigugi

gerigugi


Брой мнения : 159
Join date : 26.09.2009
Age : 42
Местожителство : София

"Mobo" - Трибют Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Mobo" - Трибют   "Mobo" - Трибют Icon_minitimeНед Окт 04, 2009 9:11 pm

Хаха, човека излиза на сцената и всички прожектори са насочени към него, а това не е е случвало от толкова много време. "Mobo" - Трибют 299964
И мен лично много ме дразнят членовете на семейството, че се опитват да блеснат, че са навсякъде и трупат дивиденти на гърба на Майк. И за съжаление ми се струва ще го правят доооста дъълго време. Хич и няма да се учудя, ако започнат и нови песни да вадят. aaah "Mobo" - Трибют 723246
Върнете се в началото Go down
mimkata

mimkata


Брой мнения : 174
Join date : 26.09.2009
Age : 29
Местожителство : София

"Mobo" - Трибют Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Mobo" - Трибют   "Mobo" - Трибют Icon_minitimeНед Окт 04, 2009 10:59 pm

Защо не показаха тази ,,любов,, към него,когато беше сред нас??? ja pak ti
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 48
Местожителство : Испания

"Mobo" - Трибют Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Mobo" - Трибют   "Mobo" - Трибют Icon_minitimeПон Окт 05, 2009 12:37 am

Явно всички фенове сме на едно мнение за фамилията,особено за Джърмейн!Интересно те не се ли усещат вече?!Не чувства ли,че е досаден всеки път да ни вре опорочаващото си пеене на една от най-любимите песни на Майкъл?! ja pak ti Чудех се да се смея ли,да плача ли,като го гледах...Ох,чака ни да им чуем гласчетата на братчетата в новата песен! ja pak ti Аман!Хм,не че не са се научили на бизнес...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"Mobo" - Трибют Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Mobo" - Трибют   "Mobo" - Трибют Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
"Mobo" - Трибют
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Отложеният трибют на Майкъл във Виена
» Автобиографичната книга на Майкъл "Лунна Разходка", четете тук!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Michael Jackson BG :: Michael Jackson :: Forever Michael-
Идете на: