Michael Jackson BG
Michael Jackson BG
Michael Jackson BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Michael Jackson BG

Българският форум за истинските почитатели на легендарния Крал на поп музиката и най-великия ентъртейнър за всички времена Майкъл Джаксън
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Michael is still alive! Fan videos

Go down 
+8
emi4ka72
LOCKY
madonkata
kimjackson
cveti_jackson
valiamj
billie_jean
gerigugi
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
cveti_jackson

cveti_jackson


Брой мнения : 112
Join date : 19.09.2009
Age : 28

Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Michael is still alive! Fan videos   Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 05, 2009 9:06 pm

carrottopdot написа:
А многото самоубийства на фенове?Дали Майкъл би го допуснал?Дали би допуснал и децата му да страдат по този начин?На всички ни се иска той да е жив,повярвайте.За съжаление не вярвам да е така.
Но ти Цвети не губи надежда.Винаги трябва да има такава Michael is still alive! Fan videos - Page 2 21634
Многото самоубийства?Че ти да не си ги видяла,че да вярваш,че е имало някакви? Пък и дори и да е имало Майкъл не отговяра за чужди хора дори и да са му фенове той какво да на направи че онези са психясали?
Как разбра,че губя надежда? what Само един единствен път преди 2 месеца някъде загубих надежда,но от MJHD ми я възвърнаха...
smile
Върнете се в началото Go down
cveti_jackson

cveti_jackson


Брой мнения : 112
Join date : 19.09.2009
Age : 28

Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Michael is still alive! Fan videos   Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 05, 2009 9:09 pm

PublicEnemy написа:
carrottopdot написа:
А многото самоубийства на фенове?Дали Майкъл би го допуснал?Дали би допуснал и децата му да страдат по този начин?На всички ни се иска той да е жив,повярвайте.За съжаление не вярвам да е така.
Но ти Цвети не губи надежда.Винаги трябва да има такава Michael is still alive! Fan videos - Page 2 21634
Майкъл не е предполагал, че ще се стигне до самоубийства и ако можеше би го предотвратил. А кой казва, че децата му страдат? Ако той е жив - те знаят това.


Цвети, още не знаем дали Мъри ще се измъкне. Разследването тече в момента. Последно е разпитвана майката на последното дете на Мъри, с която той живее.
Ами да те децата му не страдат вие пък като ги гледате на новите снимки страдащи ли ви се виждат? hmm
Да знам,че не знаем все още,но чакам да видя какво ще измислят hahaha Представям си казват: "Ами не искаме да съдим доктор Мъри,защото той и без това няма да ни върне Майкъл"
Значи ето това ако кажат ще почна да се хиля,защото е смешно и ще започна да подскачам,защото ще сме спечелили smile


Последната промяна е направена от cveti_jackson на Пон Окт 05, 2009 9:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
cveti_jackson

cveti_jackson


Брой мнения : 112
Join date : 19.09.2009
Age : 28

Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Michael is still alive! Fan videos   Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 05, 2009 9:10 pm

PublicEnemy написа:
gerigugi написа:
Разбира се няма да има по-хубаво нещо от това да е жив и да се завърне.
И да е жив НИКОГА няма да се завърне - НИКОГА. Ще си ни останат само спекулациите и надеждите.
Така си е...за съжаление huh Колкото и да ми се иска да се завърне вътрешно знам,че няма Michael is still alive! Fan videos - Page 2 735658
Върнете се в началото Go down
cveti_jackson

cveti_jackson


Брой мнения : 112
Join date : 19.09.2009
Age : 28

Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Michael is still alive! Fan videos   Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 05, 2009 9:25 pm

И Майкъл си има свой собствен живот! Не може цял живот да живее сам оза другите,не може да рискува живота си само за да не ни нарани...сега аз не знам цялата история на тази така наречена-Смърт...
-Може да е бил в капан някакъв
-Може както Пъблик каза-от дългове
.....НЕ ЗНАМ!
Върнете се в началото Go down
cveti_jackson

cveti_jackson


Брой мнения : 112
Join date : 19.09.2009
Age : 28

Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Michael is still alive! Fan videos   Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 06, 2009 10:26 pm

Ето някои интересни снимки:
Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Forest%2Blawn%2Blampione%2Buguale%2Ba%2Bset%2Bthis%2Bis%2Bit

Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Funerale%2Btreppiedi%2Bdel%2Bthis%2Bis%2Bit

Michael is still alive! Fan videos - Page 2 MJ%2BFunerale%2BAlbero%2BScomparso

Michael is still alive! Fan videos - Page 2 MJ%2BMini%2BDirigibile%2BVolante%2BPer%2BRiprese%2BAeree%2B%26%2BSfondo%2BVerde%2B%28THIS%2BIS%2BIT%2B%26%2BFunerale%29

Michael is still alive! Fan videos - Page 2 MJ%2Bguardie%2Bdel%2Bcorpo%2Bparagoni

Последната много не мога да я разбера ама....


Последната промяна е направена от cveti_jackson на Вто Окт 06, 2009 10:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
PublicEnemy

PublicEnemy


Брой мнения : 60
Join date : 19.09.2009
Age : 47
Местожителство : В.Търново

Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Michael is still alive! Fan videos   Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 06, 2009 10:39 pm

Едно интересно видео
Върнете се в началото Go down
http://musicology.ipbfree.com/
gerigugi

gerigugi


Брой мнения : 159
Join date : 26.09.2009
Age : 42
Местожителство : София

Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Michael is still alive! Fan videos   Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 06, 2009 11:49 pm

This is not it???
Върнете се в началото Go down
lya

lya


Брой мнения : 56
Join date : 20.09.2009

Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Michael is still alive! Fan videos   Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 12:33 am

cveti_jackson, не мога да твърдя нищо със сигурност, но
откакто Майкъл стана на 46-48 все си мислех ,че ще
чуя по новините че е умрял,защото това е страхотна
възраст да инсценираш смъртта си...да си изчистиш името
приживе....
Ако е така, дано никога не разберем ,че е жив-все пак
човекът е искал да се покрие.
Върнете се в началото Go down
cveti_jackson

cveti_jackson


Брой мнения : 112
Join date : 19.09.2009
Age : 28

Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Michael is still alive! Fan videos   Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 12:55 am

Ама кой казал,че аз го твърдя със сигурност? То няма как да съм сигурна .....
Ние нямаме нито доказателство за едното,нито за другото,така че как да сме сигурни 100 на 100????
Цялата работа е 50 на 50 това,че аз вярвам повече на това,че е жив не значи че по- голяма е вероятността да е жив smile
Има и вероятност той наистина да е умрял,а ние да сме заблудени (което не ми се вярва)
Вие явно ме разбирате погрешно.....защото вие си мислите,че съм убедена 100 на 100 че е жив и изключвам вероятността да е наистина умрял......ами не е така!
Върнете се в началото Go down
lya

lya


Брой мнения : 56
Join date : 20.09.2009

Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Michael is still alive! Fan videos   Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 12:58 am

Не, понеже търсеше човек, който макар и малко да се съмнява....
Пък аз предполагах, че така ще се случи...само че мислех за
катастрофа...
Върнете се в началото Go down
cveti_jackson

cveti_jackson


Брой мнения : 112
Join date : 19.09.2009
Age : 28

Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Michael is still alive! Fan videos   Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 1:00 am

lya написа:
Не, понеже търсеше човек, който макар и малко да се съмнява....
Пък аз предполагах, че така ще се случи...само че мислех за
катастрофа...
Ааааа аха mmm
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 48
Местожителство : Испания

Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Michael is still alive! Fan videos   Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 1:01 am

Вярно е,че има много мистерия около цялата работа,но чак да имам големи съмнения,че е инсценирал всичко и е жив...Нито клипчетата,нито друго ме е убедило в това. Michael is still alive! Fan videos - Page 2 39711
Върнете се в началото Go down
mimkata

mimkata


Брой мнения : 174
Join date : 26.09.2009
Age : 29
Местожителство : София

Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Michael is still alive! Fan videos   Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 1:29 am

Още не съм гледала клипчетата ,но съм почти убедена(почти защтото никога не може да си сиг в нещо 100 на 100) ,че нищо не е инсценирано (освен ,че някой от сем му се правят на мн загрижени ja pak ti ) Колкото и банално да звучи не мисля,че Майк би ни го причинил,а и както каза някой по-нагоре това са толкова фалшифицирани документи ,толкова замесени хора. Да наистина той може да се маскира мн добре,но цял живот ли ще бъде така?!?
Възможността да е жив не я изключвам ,но представяте ли си какъв живот му предстои? Ако наистина това е някаква лъжа аз ще съм един от мн щастливи хора на света.... Колкото и малко да вярвам в инсценировката...силно се надявам в нея...
Върнете се в началото Go down
cveti_jackson

cveti_jackson


Брой мнения : 112
Join date : 19.09.2009
Age : 28

Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Michael is still alive! Fan videos   Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 2:43 am

Аз само знам,че рано или късно истината ще излезе наяве....на лъжата краката са къси
Незнам... не мога да си представя,че една лъжа би се държала цял живот!
Но може и да може да се държи все пак няма невъзможни неща hmm
КАК ИСКАМ ДА ЗНАМ ИСТИНАТА!!!!!!!!!!!!!!! Някак си да се свържа с Майкъл и да станем приятели и той да ми каже истината и аз естествено няма да е казвам на никого дори и на вас разбира се ще ви я кажа само ако той ми каже да ви кажа хаха hahaha То всеки един от нас си мечтае за това-да му бъде голям приятел и Майкъл да вярва в него ХАХАХХАХА beautiful Не съм по специална от вас.... sad huh big smile
Върнете се в началото Go down
cveti_jackson

cveti_jackson


Брой мнения : 112
Join date : 19.09.2009
Age : 28

Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Michael is still alive! Fan videos   Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 3:32 am

Признавам си,че много силно вярвам в това,че той е жив и повярвайте ми не е защото не искам да приема тази новина! Аз също много много не мога да си обясня защо толкова съм убидена в това.....вътрешно в себе си го чувствам,че е така мъча се да си втълпя че си въобразявам и той наистина е умрял...но 7мото ми чувство казва друго и сори но не мога да променя това...
И Кими както ти казваш,че клипчетата не те убеждават:
Отгвор: Не всеки става за дедектив,защото трябва да влзеш по навътре в нещата....е може би го правиш но......и аз незнам защо не те убеждават може би много от нещата понеже са на английски не ги разбираш?
Върнете се в началото Go down
LOCKY

LOCKY


Брой мнения : 399
Join date : 17.09.2009

Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Michael is still alive! Fan videos   Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 9:20 am

Най-много от всичко на света искам Майкъл да е жив, но знам че не е и ще ви кажа защо... Защото ако децата му вярват, че е мъртъв, а той не е, просто не виждам как ще ги гледа да страдат и ще се прави на "умрялата котка". Разберете, че няма родител, който би причинил това на децата си... нито един родител не би направил подобно нещо, а вие го приписвате на Майкъл. Michael is still alive! Fan videos - Page 2 549461
Ако пък и децата му знаят, че не е умрял, то тогава не ми се вярва Парис да е чааак пък такава добра актриса и да реве пред цял свят с напълно изкуствени сълзи, така че да потресе всичко живо... няма толкова добра актриса... Ако е играла роля, то тогава апелирам към Мерил Стрийп моментално да върне Оскарите си на Академията, за да може те да ги дадат на Парис Джаксън... по-добра актриса света едва ли някога е виждал... да заблудиш целия свят, че скърбиш за починалия си баща, при положение, че знаеш, че е жив и здрав.
За вас остават два варианта: Или Майкъл е извратен и няма страх от Бога, като оставя децата си да скърбят за него, без никакъв повод... или Парис е най-безскруполната манипулаторка и най-великата актриса за всички времена, като разкъсва сърцата на всички хора на планетата с фалшивите си сълзи... Изберете единия от вариантите, и аз моментално ще се съглася, че Майкъл е жив. Michael is still alive! Fan videos - Page 2 415505
Върнете се в началото Go down
carrottopdot

carrottopdot


Брой мнения : 276
Join date : 17.09.2009
Age : 55
Местожителство : sofia

Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Michael is still alive! Fan videos   Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 1:59 pm

След последните няколко реда просто нямам какво да кажа.Няма начин Майкъл да е инсценирал нещо подобно.Не че няма да съм най-щастливият човек на земята,ако се окаже обратното. oh no
Върнете се в началото Go down
valiamj

valiamj


Брой мнения : 101
Join date : 17.09.2009
Age : 46
Местожителство : София

Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Michael is still alive! Fan videos   Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 3:28 pm

Всеки има право на мнение ,но както казва Цвети, истината ще излезе наяве!
Върнете се в началото Go down
PublicEnemy

PublicEnemy


Брой мнения : 60
Join date : 19.09.2009
Age : 47
Местожителство : В.Търново

Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Michael is still alive! Fan videos   Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 3:31 pm

Роска, не знам къде видяхте сълзи при Парис Wink
Върнете се в началото Go down
http://musicology.ipbfree.com/
cveti_jackson

cveti_jackson


Брой мнения : 112
Join date : 19.09.2009
Age : 28

Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Michael is still alive! Fan videos   Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 6:47 pm

PublicEnemy написа:
Роска, не знам къде видяхте сълзи при Парис Wink
Да и аз това се чудя?
И щом баба ми,аз,братовчедка ми,майка ми и още много други забелязаха,че Парис много изкуствено "заплака" значи не целия свят се е залъгал Michael is still alive! Fan videos - Page 2 624910
Върнете се в началото Go down
gerigugi

gerigugi


Брой мнения : 159
Join date : 26.09.2009
Age : 42
Местожителство : София

Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Michael is still alive! Fan videos   Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 7:46 pm

Да оставим това със "сълзите" на Парис настрана, ами Ла Тоя и единия от братята му, не си спомншм точно кой, се смееха едва ли не с глас. Хич не ми се вярва чак пък толкова да са обезумели от скръб...като имаме предвид отношенията им с Майкъл преди това - никакви! fuck you
Върнете се в началото Go down
cveti_jackson

cveti_jackson


Брой мнения : 112
Join date : 19.09.2009
Age : 28

Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Michael is still alive! Fan videos   Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 7:55 pm

На мемориала децата му пяха с голяма усмивка - Heal the world и We are the world...
А аз дето съм само една фенка...като пуснаха по ММ Майкъл-will you be there се разревах...
И моля ви се въобще не ми пробутвайте тия,че всеки скърби по различен начин..ами само да ви кажа,че нямаше ама никаква скръб!Аз ако моят баща умре и като ми пуснат негова песен(да кажем,че баща ми е Майкъл) веднага ще се разплча,защото на всеки човек му е тежко в такива моменти и просто няма как,но разбира се те не бяха така, защото е ясно защо!
Бланкет го изключвам...него въобще не го слагайте при въпросите..имам в предвид като например- Защо Бланкет имаше сълзи?-отговаряла съм вече защо може би е имал сълзи.
Правете изводи с големите,защото те най-много разбират това,което става и точно те би трябвало да плачат,а не Бланкет който е на 7 и не разбира...както някои казват.


Последната промяна е направена от cveti_jackson на Сря Окт 07, 2009 9:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
valiamj

valiamj


Брой мнения : 101
Join date : 17.09.2009
Age : 46
Местожителство : София

Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Michael is still alive! Fan videos   Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 8:42 pm

Добре си изиграха ролите според мен. Но тъжни физиономии сега като си припомням не видях, единствено Парис,която може и да е била накарана да се разплаче.
Върнете се в началото Go down
cveti_jackson

cveti_jackson


Брой мнения : 112
Join date : 19.09.2009
Age : 28

Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Michael is still alive! Fan videos   Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 9:27 pm

valiamj написа:
Добре си изиграха ролите според мен. Но тъжни физиономии сега като си припомням не видях, единствено Парис,която може и да е била накарана да се разплаче.
Нарочно сигурна са я накрали да каже това и да се УЖ разплаче, (веднага се скри в на Джанет ръката) за да може хората да си кажат-"Ооо миличкото,не вярвам това малко детенце да се прави ,че плаче"
Но само да ви кажа,че не е толкова малка,за да не може да играе роли,които трябва да направи заради баща си.Когато искаш да помогнеш на някого още повече ако това е твой много любим човек,ти би направил всичко възможно,за да стане това което трябва.
И аз не видях тъжни физиономии освен на Бланки,който казах,че не го включвам към -"Правещи се"
И ако кажете,че Катрин изглеждала много тъжна:
Michael is still alive! Fan videos - Page 2 100078_katherine-jackson-with-her-grandchildren-at-michael-jacksons-public-memorial-at-staples-center-in-la-on-july-7-2009
Ами то просто когато не е усмихната лицето й стои така...
Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Katherine-jackson-temp
Върнете се в началото Go down
valiamj

valiamj


Брой мнения : 101
Join date : 17.09.2009
Age : 46
Местожителство : София

Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Michael is still alive! Fan videos   Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 10:18 pm

Тя не беше тъжна ,поне не ми се видя на мен така.Сега ще кажете ми нали и тя е част от елита,няма да тръгне да се тръшка от мъка просто според мен тя и останалите са част от играта.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Michael is still alive! Fan videos   Michael is still alive! Fan videos - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Michael is still alive! Fan videos
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Michael Forever (MJJ Чат)
» Michael Jackson fan art
» Michael Request
» Sexy Michael
» Michael's kids

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Michael Jackson BG :: Michael Jackson :: Forever Michael-
Идете на: