Michael Jackson BG
Michael Jackson BG
Michael Jackson BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Michael Jackson BG

Българският форум за истинските почитатели на легендарния Крал на поп музиката и най-великия ентъртейнър за всички времена Майкъл Джаксън
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Психиятрията на Michael Jackson bg

Go down 
+16
Dirty Diana
kimjackson
{Baby_Girl}
carrottopdot
emi4ka72
viatrend
liliyyy
didka mj
BJ
LOCKY
valiamj
billie_jean
madonkata
madonna_mj
mj777
MJ
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторСъобщение
Dirty Diana

Dirty Diana


Брой мнения : 78
Join date : 27.09.2009
Age : 30

Психиятрията на Michael Jackson bg - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Психиятрията на Michael Jackson bg   Психиятрията на Michael Jackson bg - Page 7 Icon_minitimeПет Окт 09, 2009 12:14 am

gerigugi написа:
Психиятрията на Michael Jackson bg - Page 7 415505 А не се притеснявай, не си сама в тази лудост. Доста сме в кюпа aaaaaaahaha aaaaaaahaha aaaaaaahaha
Е, поне тук ме разбирате Психиятрията на Michael Jackson bg - Page 7 216539 .

carrottopdot написа:
А лекарят какви по-точно хапчета ти даде на пиеш??? Психиятрията на Michael Jackson bg - Page 7 86835

Ми аз се надявах да ми предпише HIStory (доста силен антибиотик Laughing ), а той даже и бележка за училище не ми даде...само някакви капки за нос Психиятрията на Michael Jackson bg - Page 7 549461 Психиятрията на Michael Jackson bg - Page 7 858313 huh
Върнете се в началото Go down
billie_jean

billie_jean


Брой мнения : 438
Join date : 17.09.2009
Age : 35
Местожителство : София

Психиятрията на Michael Jackson bg - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Психиятрията на Michael Jackson bg   Психиятрията на Michael Jackson bg - Page 7 Icon_minitimeПон Окт 19, 2009 11:34 pm

Аз поне съм добричка и грожовна ти предписвам HIStory по 3 пъти на ден! big smile
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/nel_girl
Dirty Diana

Dirty Diana


Брой мнения : 78
Join date : 27.09.2009
Age : 30

Психиятрията на Michael Jackson bg - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Психиятрията на Michael Jackson bg   Психиятрията на Michael Jackson bg - Page 7 Icon_minitimeВто Окт 20, 2009 1:10 am

billie_jean написа:
Аз поне съм добричка и грожовна ти предписвам HIStory по 3 пъти на ден! big smile
Оооуууууу, Нелии, мерси много милаа! Психиятрията на Michael Jackson bg - Page 7 216539 Точно от това имам нужда hahaha !! Наистина си много мила и добричка и.. и.. и грижовна! Какво щяхме да правим без тееееб!??
Психиятрията на Michael Jackson bg - Page 7 664970 Психиятрията на Michael Jackson bg - Page 7 21634 Психиятрията на Michael Jackson bg - Page 7 21634 big smile OK
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 49
Местожителство : Испания

Психиятрията на Michael Jackson bg - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Психиятрията на Michael Jackson bg   Психиятрията на Michael Jackson bg - Page 7 Icon_minitimeВто Окт 20, 2009 1:52 am

Ох,на мен от новини,статии,филми,скайп...не ми остава време за лекарството! oh no
Върнете се в началото Go down
billie_jean

billie_jean


Брой мнения : 438
Join date : 17.09.2009
Age : 35
Местожителство : София

Психиятрията на Michael Jackson bg - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Психиятрията на Michael Jackson bg   Психиятрията на Michael Jackson bg - Page 7 Icon_minitimeВто Окт 20, 2009 3:29 am

Mойто лекарство си го взимам радовно!!! hahaha Веднага ще си проличи ако си пропусна дозата... Психиятрията на Michael Jackson bg - Page 7 404869
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/nel_girl
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 49
Местожителство : Испания

Психиятрията на Michael Jackson bg - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Психиятрията на Michael Jackson bg   Психиятрията на Michael Jackson bg - Page 7 Icon_minitimeВто Окт 20, 2009 3:48 am

Ти си толкова тихичко напоследък,че как ли ще се разбере? Психиятрията на Michael Jackson bg - Page 7 39711
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Психиятрията на Michael Jackson bg - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Психиятрията на Michael Jackson bg   Психиятрията на Michael Jackson bg - Page 7 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Психиятрията на Michael Jackson bg
Върнете се в началото 
Страница 7 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Janet Jackson & Madonna - Michael Jackson Tribute
» Michael Jackson-Documentaire-La Revolution Jackson
» Michael Jackson fan art
» Michael Jackson - Видеография
» Fan Club - Michael Jackson (VH-1)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Michael Jackson BG :: Michael Jackson :: Games & Polls-
Идете на: