Michael Jackson BG
Michael Jackson BG
Michael Jackson BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Michael Jackson BG

Българският форум за истинските почитатели на легендарния Крал на поп музиката и най-великия ентъртейнър за всички времена Майкъл Джаксън
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Страдалнята

Go down 
+11
gerigugi
jaymz_dave
BJ
LOCKY
viatrend
toni
liliyyy
billie_jean
carrottopdot
lya
kimjackson
15 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 48
Местожителство : Испания

Страдалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Страдалнята   Страдалнята Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 12:40 am

Да си плачем,когато ни се плаче за Майкъл! Страдалнята 735658
Нали сме тук,за да се подкрепяме?! Страдалнята 21634
Върнете се в началото Go down
lya

lya


Брой мнения : 56
Join date : 20.09.2009

Страдалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страдалнята   Страдалнята Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 12:53 am

Ситуацията е кофти-надявах се никога да не доживея този моментСтрадалнята 739570 aaah ....
...но ето че се случи....aaah ...
..и сега не знам как да продължа напред... Страдалнята 311151 Страдалнята 311151 Страдалнята 311151
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 48
Местожителство : Испания

Страдалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страдалнята   Страдалнята Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 12:59 am

И аз не знам...Казвам на всички-пак със силата,на която Майкък ни научи,но...за себе си не знам! sad
Lya,огромно ГУШ! Страдалнята 21634
Върнете се в началото Go down
carrottopdot

carrottopdot


Брой мнения : 276
Join date : 17.09.2009
Age : 55
Местожителство : sofia

Страдалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страдалнята   Страдалнята Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 1:26 am

Страдам всеки ден по един или друг начин.Понякога със сълзи,понякога без.Болката винаги е там,понякога тъпа,понякога остра.Явно трябва да се примиря,че така ще бъде от тук нататък.Мъчно ми е за времето,когато го бях позабравила,чувствам се виновна и ми се струва ,че съм изпуснала нещо наистина важно.Съжалявам,че не съм си давала сметка какво означава Майкъл за мен.Иска ми се да върна времето и бих променила много неща в собствения си живот.Трябваше да мисля повече за него,трябваше да му отделям по-дълго време в делниците си,трябваше да бъда по-добър фен.Не знам дали съм го обичала през всеки ден от живота си,но знам,че ще го обичам през всички останали дни,които ми остават.
Върнете се в началото Go down
lya

lya


Брой мнения : 56
Join date : 20.09.2009

Страдалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страдалнята   Страдалнята Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 1:35 am

kimjackson, знам какво означава Майкъл за теб-той е целият ти живот!
И аз те прегръщам!

carrottopdot, не се обвинявай-аз, като всеки ден съм била с него в мислите си, пак с нищо не му помогнах.Може би трябваше да се активизираме покрай процесите и да до подкрепим. Аз ,Ким и много други на 100% вярвахме, че е невинен и ...нищо не направихме...
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 48
Местожителство : Испания

Страдалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страдалнята   Страдалнята Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 1:48 am

lya написа:
kimjackson, знам какво означава Майкъл за теб-той е целият ти живот!
И аз те прегръщам!

carrottopdot, не се обвинявай-аз, като всеки ден съм била с него в мислите си, пак с нищо не му помогнах.Може би трябваше да се активизираме покрай процесите и да до подкрепим. Аз ,Ким и много други на 100% вярвахме, че е невинен и ...нищо не направихме...

Припомнихте ми много тежки моменти. Страдалнята 735658
При първото дело се опитвахме да направим нещо и така и не разбрахме дали имаше някакъв смилъл...При второто...Уфф,мъчните ми години!Имах около две години,в които бях откъсната от света и Майкъл...В мислите ми той винаги е бил с мен,всяка минута,но нямах възможността да го слушам и гледам всеки ден,да общувам с фенове и това си беше като бавна смърт за мен.На самия процес изживях всичко сама и с...Майкъл!Неговата болка беше и моя!Неговата надежда беше и моя!Тогава,обаче отново бях далеч от феновете,а и някак не вярвах,че можем да се обединим истински и да го подкрепим...Молех се енергията ни да е силна и да му помогне!Молех се близките и приятелите му да го подкрепят гласно...А трябваше,всички трябваше да изразим подкрепа!Това никога няма да си го простя!Майкъл, Страдалнята 835704
Върнете се в началото Go down
billie_jean

billie_jean


Брой мнения : 438
Join date : 17.09.2009
Age : 35
Местожителство : София

Страдалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страдалнята   Страдалнята Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 1:50 am

Ох, само колко добре ви разбирам само.... Страдалнята 833996 Толкова ми е гадноооо.. Едно голямо гуш за всички!!! Страдалнята 311151
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/nel_girl
liliyyy

liliyyy


Брой мнения : 22
Join date : 19.09.2009

Страдалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страдалнята   Страдалнята Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 2:06 am

Имаше нужда и от тази темичка.Благодаря,Кими! Утре ще бъдете ли тук,когато ще си пострадам за деня,на който преди 16 години за първи и последен път в живота си видях Майкъл.Кими?
Върнете се в началото Go down
lya

lya


Брой мнения : 56
Join date : 20.09.2009

Страдалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страдалнята   Страдалнята Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 2:27 am

Кими, много хора -фенове го подкрепиха на процесите , но ако и ние бяхме там..колкото повече-толкова повече....трябваше да сме ТАМ!
Върнете се в началото Go down
liliyyy

liliyyy


Брой мнения : 22
Join date : 19.09.2009

Страдалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страдалнята   Страдалнята Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 2:29 am

Нали знаете защо не бяхме.
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 48
Местожителство : Испания

Страдалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страдалнята   Страдалнята Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 2:36 am

liliyyy написа:
Имаше нужда и от тази темичка.Благодаря,Кими! Утре ще бъдете ли тук,когато ще си пострадам за деня,на който преди 16 години за първи и последен път в живота си видях Майкъл.Кими?

Господи,утре ли?Майчице,16г от първата ми среща с Майк...Да,ще гледам да съм тук.Но никога вече не мога да писна,че искам пак! Страдалнята 311151
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 48
Местожителство : Испания

Страдалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страдалнята   Страдалнята Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 2:37 am

lya написа:
Кими, много хора -фенове го подкрепиха на процесите , но ако и ние бяхме там..колкото повече-толкова повече....трябваше да сме ТАМ!
Трябваше...физически да можех... sad
Върнете се в началото Go down
toni

toni


Брой мнения : 1
Join date : 23.09.2009

Страдалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страдалнята   Страдалнята Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 2:49 am

И аз си мисля че можехме да направим нещо повече,,чувствам се виновна че го изоставих,тъпо се чувствам все едно съм му обърнала гръб а не беше точно така и все пак ...незнам oh no


как да ти докажа че те обичам Майкъл и през целият ми живот е било така и ще бъде! mmm
Върнете се в началото Go down
viatrend

viatrend


Брой мнения : 37
Join date : 19.09.2009
Age : 43
Местожителство : Varna

Страдалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страдалнята   Страдалнята Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 2:59 am

Това, което ме побърква сега е, че никога не видях Майкъл на живо. Никога! Това, че не съм можела да си го позволя не е утешение. Ама никакво! Може за някой да е смешно, но все се надявах един ден, все някога да дойде и тук...или не знам на какво всъщност съм се надявала. Обаче-край! Вече няма на какво да се надявам... Страдалнята 311151 Лошото е, че вече не мога и да заплача, само понякога, рядко, когато явно ми дойде в повече... А помията, която се изсипа отгоре му... Нямам думи!!!
Върнете се в началото Go down
billie_jean

billie_jean


Брой мнения : 438
Join date : 17.09.2009
Age : 35
Местожителство : София

Страдалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страдалнята   Страдалнята Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 3:12 am

И аз никога не го видях!!! ja pak ti
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/nel_girl
LOCKY

LOCKY


Брой мнения : 399
Join date : 17.09.2009

Страдалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страдалнята   Страдалнята Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 2:53 pm

Аз също не го видях и то от немарливост... явно съм смятал, че е вечен и че все един ден ще го видя... никога не поисках да отида на концерт, не знам защо... а сега искам, ама няма начин.
Това е като присъда... да не си го видял никога. Няма да ми мине докато съм жив.
Върнете се в началото Go down
carrottopdot

carrottopdot


Брой мнения : 276
Join date : 17.09.2009
Age : 55
Местожителство : sofia

Страдалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страдалнята   Страдалнята Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 2:59 pm

И аз не го видях.И аз смятах,че е вечен.И аз чаках да ми дойде на крака.Сега ми е мъчно и бих отишла и накрай света за да го видя.Няма да имам тази възможност.
Върнете се в началото Go down
LOCKY

LOCKY


Брой мнения : 399
Join date : 17.09.2009

Страдалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страдалнята   Страдалнята Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 3:21 pm

Точно затова не исках да го погребват... исках да направят нещо, така че тялото поне да е вечно и да го видя когато мога... все щеше да е някакво успокоение.
Върнете се в началото Go down
BJ

BJ


Брой мнения : 133
Join date : 19.09.2009
Age : 46
Местожителство : Пловдив

Страдалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страдалнята   Страдалнята Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 8:08 pm

LOCKY написа:
Точно затова не исках да го погребват... исках да направят нещо, така че тялото поне да е вечно и да го видя когато мога... все щеше да е някакво успокоение.
Ееееех Локи,и на мене ми се щеше,но уви,човека си е заслужил все пак вечен покой,лошото е за такива като теб и мен и останалите които вечно ще съжаляват че не се докоснахме на живо до Краля! Страдалнята 311151
Върнете се в началото Go down
LOCKY

LOCKY


Брой мнения : 399
Join date : 17.09.2009

Страдалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страдалнята   Страдалнята Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 8:12 pm

Вечен покой, ама не мога да премеля това, че тялото му сега е оставено да изчезне... а като изчезне и то, вече нищо няма да остане от Майкъл. Страдалнята 549461
Върнете се в началото Go down
BJ

BJ


Брой мнения : 133
Join date : 19.09.2009
Age : 46
Местожителство : Пловдив

Страдалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страдалнята   Страдалнята Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 9:36 pm

ееееееее недей така де.Даже много ни е оставил,недей сега,че ще се натъжа,аз се успокоявам с това,което ни е оставил!
Върнете се в началото Go down
LOCKY

LOCKY


Брой мнения : 399
Join date : 17.09.2009

Страдалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страдалнята   Страдалнята Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 10:01 pm

Да, оставил ни е музика, ама аз искам и нещо от него самия да остане... ох, много съм объркан. Страдалнята 735658
Върнете се в началото Go down
liliyyy

liliyyy


Брой мнения : 22
Join date : 19.09.2009

Страдалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страдалнята   Страдалнята Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 11:11 pm

Днес преди 16 години видя и усетих Магията.Почуствах се като най-щастливия и като най-нещастния човек на този свят.Майкъл-толкова близо-20 метра...Майкъл-толква далече...Погледа му,пеперудите в стомаха,усмивката,неговото"I love you!"...Перфектен,невероятен,божествен,близък и далечен.Искам да върна времето,искам да го имам отново в очите си!
Страдалнята Gallery%20Dangerous%20Tour%2018
Върнете се в началото Go down
BJ

BJ


Брой мнения : 133
Join date : 19.09.2009
Age : 46
Местожителство : Пловдив

Страдалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страдалнята   Страдалнята Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 11:32 pm

А аз мила,бих искала да имам това което ти имаш:най-красивия спомен за най-дълбоките очи hmm
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 48
Местожителство : Испания

Страдалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страдалнята   Страдалнята Icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 12:00 am

liliyyy написа:
Днес преди 16 години видя и усетих Магията.Почуствах се като най-щастливия и като най-нещастния човек на този свят.Майкъл-толкова близо-20 метра...Майкъл-толква далече...Погледа му,пеперудите в стомаха,усмивката,неговото"I love you!"...Перфектен,невероятен,божествен,близък и далечен.Искам да върна времето,искам да го имам отново в очите си!
Страдалнята Gallery%20Dangerous%20Tour%2018

И аз!През 1993 ми беше първата среща с Майкъл...Толкова отдавна и толкова...сякаш беше вчера!Тогава казвах-само веднъж да го видя и мога да умра спокойно!Преди няколко месеца казвах-само още веднъж да го видя и не искам нищо друго!А сега?Сега какво да кажа? Страдалнята 311151
Много ми е мъчно за всички фенчета,които не усетихте МАГИЯТА като нас! Страдалнята 735658 Знам какво е да мечтаеш за Майкъл и ви разбирам прекрасно!Малко и ме е яд на вас,защото имаше няколко прекрасни възможности навремето/за младите фенчета това не важи/! Страдалнята 761270 Но...вече не можем да направим нищо и ви гушвам от сърце! Страдалнята 835704
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Страдалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страдалнята   Страдалнята Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Страдалнята
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Michael Jackson BG :: Michael Jackson :: Forever Michael-
Идете на: