Michael Jackson BG
Michael Jackson BG
Michael Jackson BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Michael Jackson BG

Българският форум за истинските почитатели на легендарния Крал на поп музиката и най-великия ентъртейнър за всички времена Майкъл Джаксън
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Филми и сериали

Go down 
+2
mimkata
carrottopdot
6 posters
АвторСъобщение
carrottopdot

carrottopdot


Брой мнения : 276
Join date : 17.09.2009
Age : 55
Местожителство : sofia

Филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Филми и сериали   Филми и сериали Icon_minitimeПон Окт 05, 2009 2:05 pm

Споделете любимите си филми и сериали,препоръчайте нещо за гледане и изобщо да разнищим тази любима моя тема!
Върнете се в началото Go down
carrottopdot

carrottopdot


Брой мнения : 276
Join date : 17.09.2009
Age : 55
Местожителство : sofia

Филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филми и сериали   Филми и сериали Icon_minitimeПон Окт 05, 2009 2:21 pm

Лично мен със започването на новия сезон най-много ме "хванаха" тези два сериала - Flashforward и The forgotten.Резюмето на първия е следното

Резюме : Как ще реагирате ако хвърлите поглед върху бъдещето, но не ви хареса това, което сте видели? На какви жертви бихте се подложили, за да го предотвратите да се сбъдне? Когато необяснимо, катастрофално събитие събори цялото население в света по едно и също време, за 2 минути и 17 секунди, всички ще видят част от своето бъдеще. Тогава ще се събудят в хаос. От своето "проблясване", агента на ФБР Марк Бенфорд е способен да разбере 'кога' Април 29, 2010, но е отчаян да разбере 'защо' и да спре това, което наближава, защото му предстои бъдеще, което не иска да вижда. В бъдещето, любящата му жена го е заменила с бащата на свой пациент. Започва да пие отново, лоялният му партньор бива убит и започва да бъде преследван от маскирани коопераций. Не след дълго, всички започват да се питат по между си, "Какво видя?" Докато Марк и екипа му се опитват да разберат причините за това странно събитие и дали ще се случи отново, те ще трябва да сглобят огромната мозайка на "бъдещето" съставена от проблясванията на хората.


Резюмето на The Forgotten липсва на български,но ще ви го обясня с две думи.Естествено,както на всички подобни сериали продуцент е Джери Брукхаймър,което вече е гаранция за добро качество.Във всяка серия,екип от доброволци се заема с издирването на убити и непотърсени от никого хора,опитвайки се да възстановят имената им и да осигурят достойното им изпращане.


Досега са минали само две серии от двата сериала,така че лесно бихте могли да наваксате Филми и сериали 392473
Върнете се в началото Go down
mimkata

mimkata


Брой мнения : 174
Join date : 26.09.2009
Age : 29
Местожителство : София

Филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филми и сериали   Филми и сериали Icon_minitimeПон Окт 05, 2009 3:09 pm

Нямам любим филм ,но имам доста ,които наистина си залужава да ги гледате ... ,,Падналият ангел,, ,,Дежа вю,, ,,Колекционерът,, и 3та с Дензал Уошингтън
Върнете се в началото Go down
carrottopdot

carrottopdot


Брой мнения : 276
Join date : 17.09.2009
Age : 55
Местожителство : sofia

Филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филми и сериали   Филми и сериали Icon_minitimeПон Окт 05, 2009 3:15 pm

Оооо,Дензъл.....един от любимите ми хора на света Филми и сериали 21634
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 49
Местожителство : Испания

Филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филми и сериали   Филми и сериали Icon_minitimeВто Окт 06, 2009 12:34 am

Дот,ако първият ти сериал е пророчески и умра малко след следващия си рожден ден,от ада или рая ще идвам да те плаша,постоянно,защото ще си ми виновна ти! aaaaaaahaha

Аз напоследък гледам няколко сериалчета,ама са тукашни и едва ли ги знаете всичките.Само Smallville,не е тукашен и го знаете.Кларк е новата ми любов!Да не го закача никоя! hahaha След малко,подробности.
Върнете се в началото Go down
carrottopdot

carrottopdot


Брой мнения : 276
Join date : 17.09.2009
Age : 55
Местожителство : sofia

Филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филми и сериали   Филми и сериали Icon_minitimeВто Окт 06, 2009 1:36 am

Не се безпокой,няма никаква опасност да ти взема когото и да било,защото отдавна съм влюбена - безнадеждно и завинаги в Джерард Бътлър.
Филми и сериали 99mekg
Филми и сериали J0wcwy
Филми и сериали 2r61etg
Върнете се в началото Go down
gerigugi

gerigugi


Брой мнения : 159
Join date : 26.09.2009
Age : 42
Местожителство : София

Филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филми и сериали   Филми и сериали Icon_minitimeВто Окт 06, 2009 1:51 am

Аз обичам да гледам стари филми, особено българските комедии Филми и сериали 86835 От днешните много рядко има нещо стойностно.
Но пък гледам почти всички известни сериали. Напоследък съм се зарибила по Fringe и Supernatural. Падам си по филми тип Досиетата Х.
E Supernatural го гледам главно заради Дженсън Екълс
Филми и сериали Jensen-ackles-20090420-505536
Върнете се в началото Go down
carrottopdot

carrottopdot


Брой мнения : 276
Join date : 17.09.2009
Age : 55
Местожителство : sofia

Филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филми и сериали   Филми и сериали Icon_minitimeВто Окт 06, 2009 1:52 am

Всичко ще си кажем лека полека Филми и сериали 440520
Върнете се в началото Go down
SCREAM

SCREAM


Брой мнения : 213
Join date : 17.09.2009
Age : 43
Местожителство : Varna

Филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филми и сериали   Филми и сериали Icon_minitimeВто Окт 06, 2009 4:14 am

gerigugi написа:
Аз обичам да гледам стари филми, особено българските комедии Филми и сериали 86835 От днешните много рядко има нещо стойностно.
Но пък гледам почти всички известни сериали. Напоследък съм се зарибила по Fringe и Supernatural. Падам си по филми тип Досиетата Х.
E Supernatural го гледам главно заради Дженсън Екълс
Филми и сериали Jensen-ackles-20090420-505536

Дженсън Екълс ми е новия любимец Филми и сериали 286267
Върнете се в началото Go down
SCREAM

SCREAM


Брой мнения : 213
Join date : 17.09.2009
Age : 43
Местожителство : Varna

Филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филми и сериали   Филми и сериали Icon_minitimeВто Окт 06, 2009 4:44 am

Моите сериали са следните :

1.Supernatural
Филми и сериали SupernaturalLogo-1

Сериалът проследява историята на двама братя - Сам и Дийн Уинчестър, които пътуват из Америка в черен шевролет, разследвайки и борейки се с паранормални същества и други необясними явления. Повечето от тях са базирани на американски градски легенди и фолклор. По своя път двамата братя се изправят срещу свръхестествени същества като вампири, върколаци, духове и демони. Сам Уинчестър е студент по право, решен да избяга от миналото си, за разлика от по-големия си брат. Още от малки баща им ги обучава в търсене на злите сили, убили майка им. Така те израстват като ловци на свръхестествени същества. Сам успява да се отскубне от тази си участ и живее щастлив живот с приятелката си Джесика, навлизайки в света на правото. Дийн остава с баща си в "ловуването". Съдбата обаче е решила друго и на братята предстои отново да поемат по следите на свръхестественото зло.

2.One Tree Hill
Филми и сериали One-tree-hill-season-6-episode-18

Историята е свежа, а ако сте любители и на баскетбола, това е сериал точно за вас, защото главните герои са двама братя баскетболисти, само че семейните им отношения са доста заплетени. Баща им е истински гадняр, когото всички мразят, той е напълно незаинтересован от единия си син и отделя цялото си внимание на другия. Напълно изоставен от баща си, Лукас живее с майка си и работи при чичо си Кийт. През свободното си време обича да играе баскетбол в парка, а според всички е много добър в играта. Родният му баща Дан обаче дори не го поглежда и почти не говори с него, той има друго семейство, богата жена, успешен бизнес и син - Нейтън, който е най-добрият играч в училищния отбор. Проблемите започват, когато отборът остава без повечето си играчи и треньорът вика в отбора таланта Лукас. Двамата братя се мразят и не могат да бъдат в един отбор заедно, всичко се решава в една игра между двамата, но в крайна сметка никой не напуска отбора. Освен това Лукас се сближава с Пейтън - гаджето на Нейтън, а той започва тайно да се среща с неговата приятелка Хейли. Оттам нататък се случват много големи обрати и интригата се завръзва все повече, докато в края на сезона нещата са почти нормални, като изключим един любовен триъгълник, едно бебе, което трябва да се опази от лудата му майка, един развод, един сърдечен удар, една изневеря по братски и един неочакван брак в гимназията. Сериалът е подобен е на "The O.C." но за разлика от него не е толкова захаросан и е много по-динамичен, има много големи интриги и завръзки между отделните персонажи.

3."The O.C."
Филми и сериали Oc_castbeachyr2a

Ориндж Каунти-кварталът на богатите и известните,красивите и преуспелите, хора които живеят без грижи и всичко в живота им минава като по вода.За всички тях това ще се промени когато в живота на хората от Ню Порт''Кварталът на богатите'', влезне и се пресъедини Раян Атууд(Бенджамин Макензи),проблемно хлапе,побойник от бедния квъртал Чино.Той ще покаже живота и от друга страна и за добро и за лошо на жителите на ОС и ще промени живота им завинаги....The O.C.-сериала обикнат от цял свят,взел купища награди и актьорите станали любимци и идоли на зрителите от младото поколение-Раян(Бен Макензи), Мариса(Миша Бартън), Сет(Адам Броуди) и Самър(Рейчъл Билсън).Сериал, в който се разправя за техните връзки,любовни моменти,техните семейства,тежките и добри моменти, през които преминават в живота си...

4.Gossip Girl
Филми и сериали Gossip-girl

Никой не знае самоличността на Клюкарката, но всички в този изключителен и сложен порочен кръг разчитат на нейния уебсайт и текстови съобщения за последните скандални новини. Дори най-близката приятелка на Сирина - Блеър Уолдорф, с изненада разбира, че Сирина внезапно е прекратила своето доброволно заточение в пансион в Кънектикът и се е върнала в Манхатън. Не е лесно да проследиш приятелствата, конфликтите и вълненията в този богат и сложен свят, но тъкмо там Клюкарката е в стихията си. Нейната дразнеща, но печеливша философия е: "Ти си никой, преди да започнат да говорят за теб. Ти ме обичаш", пише тайнствената манипулаторка.

5.Californication
Филми и сериали Californication2

Добре познатият ни любител на алкохола, наркотиците и секса писател - Ханк Мууди отново се завръща. Тъй като никой не изявява целание да публикува книгата, описваща живота на Лю Ашби, Ханк е принуден да си потърси работа като преподавател в местен университет, където бързо завързва любовни афери с няколко от своите студентки. След изневярата на Чарли от предния сезон и желанието му за развод, двамата с Марси са разделени, но живеят под един покрив. За да си отмъсти за изневярата, Марси започва да се натиска с новият клиент на Чарли - Рик Спрингфийлд. От друга страна, Чарли е сексуално тормозен от доста по-възрастна жена (Катлийн Търнър). В този сезон ще видим още Ед Истуик ( Чък Бас от сериала "Интригантката) в ролята на един от студентите на Ханк.


6.True Blood - Season
Филми и сериали Trueblood

Благодарение на изобретената от японски учени синтетична кръв, вампирите вече не са легендарни чудовища, а миролюбиви съграждани на останалите хора през нощта. И въпреки, че хората отдавна са извадени от менюто, мнозина продължават да се страхуват от “съществата, спящи в ковчези”. Религиозните лидери и правителствата по света вече са избрали своята позиция, но в малкото градче Бон Тан в Луизиана решението все още не е взето.

Местната сервитьорка Суки Стакхаус (Ана Пакуин) знае какво е да си аутсайдер. “Прокълната” с дарбата да чува мислите на другите, тя е открита за интеграцията на вампирите в обществото, особено когато се запознава с Бил Комптън (Стивън Мойър) – красив 173-годишен вампир без дом. И когато Суки е намесена в серия мистериозни случки, свързани с появата на Бил в Бон Тан, толерантността й ще бъде подложена на тест.

Секси, плашещ драматичен сериал от създателя на “Два метра под земята” Алън Бол, “Истинска кръв” навлиза в старателно изградения свят на писателката Чарлийн Харис. Описан от носителят на награда Emmy Алън Бол като “пуканки за умни хора”, разказващ историята на колоритна група местни неудачници, “Истинска кръв” обещава силни преживявания.

Вторият сезон на превърналия се в култов сериал предлага още повече забавления и емоции. Суки и Бил се заемат да открият изчезнал хилядолетен вампир, докато мистериозно свръхсествено същество тормози жителите на Бон Томп. Междувременно Джейсън отново се забърква в неприятности, след като се присъединява към антивампирската организация "Братство на слънцето". Ще станем свидетели и на нова страстна любовна връзка между човек и вампир, която обаче ще бъде поствена на изпитание.

7.The Vampire Diaries
Филми и сериали C19613
Четири месеца след трагичен инцидент с кола, който убива родителите им, 17 годишната Елена Гилбърт и нейния брат Джеръми, все още се опитват да свикнат с промените, които са станали. Елена винаги е била бляскава ученичка: красива, известна, с добър успех в училище и прияъели, но сега тя се опитва да скрие своята тъга от света. Елена и Джеръми живеят с леля си Джена, коята дава най-доброто от себе си, за да замести отчасти родителите им.

Когато учебната година в гимназията "Мистик Фолс" започва, Елена и приятелките й са очаровани от хубавия и мистериозен Стефан Салваторе. Той и Елена веднага усещат някакво привличане, въпреки че тя е озадачена от странното поведение на Стефан, когато той внезапно се появява на гробището, където са погребани родителите й. Това, което тя не успява да разбере е, че Стефан крие тъмна тайна - фактът, че е вампир. На партито, което е на следващата вечер, Елена и Стефан започват да се опознават един друг, когато хаоса, който се е породил, понеже Вики е нападната и ухапана по врата, ги прекъсва.

Опасявайки се, че знае кой е отговорен за нападението, Стефан се прибира у дома и намира по-големия си брат - Деймън, когото не е виждал от 15 години. Деймън също е вампир и двамата братя имат дълга и мъчителна история. Деймън се подиграва на брат си, който отказва да бъде жесток, но когато разбира, че брат му е запленен от Елена, която изглежда точно като жената, която Стефан е обичал преди повече от век; жена, която Деймън се опитал да направи своя. Сега двамата братя - единия добър, а другия лош, ще се борят за душата на Елена . . .
Върнете се в началото Go down
mimkata

mimkata


Брой мнения : 174
Join date : 26.09.2009
Age : 29
Местожителство : София

Филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филми и сериали   Филми и сериали Icon_minitimeВто Окт 06, 2009 4:47 am

Poslednite 2 mi izglejdat super....6te otdelq wr da gi gledam.. beautiful
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 49
Местожителство : Испания

Филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филми и сериали   Филми и сериали Icon_minitimeВто Окт 06, 2009 9:30 am

Май жените дето гледаме сериали е заради някой пич! aaaaaaahaha

А на Scream-чо обещавам да прочета всичко за сериалите му... Филми и сериали 86835

Ето го и МОЯ СУПЕРМЕН! Филми и сериали 21634

Филми и сериали 2jxtug

Кларк Кент или Том Уелинг.Искам такова гадже-готино,добро и да спасява хората от беди!И мен да пази!Ех... Филми и сериали 630891
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 49
Местожителство : Испания

Филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филми и сериали   Филми и сериали Icon_minitimeВто Окт 06, 2009 9:43 am

Другите главни герои в Smallville.

Бащата на Кларк
Филми и сериали 2ebdfk8

Майката на Кларк
Филми и сериали 2504f1w

Лекс Лутор-води се за лош/за мен е и сексапилен uuuh /,но в началото са приятели с Кларк.Интелигентен лошо-добър да кажем,че е. big smile
Филми и сериали 2zqfsqh

Бащата на Лекс-лош.
Филми и сериали 2mosguc

Джон май беше/хаха/-най-добрият приятел на Кларк и Клое.
Филми и сериали Dcv6h2

Лана-отначало са приятели с Кларк.Той е влюбен,май и тя.После са гаджета.После тя се гаджосва с Лекс...
Филми и сериали Ohka9w

Клое-най-добрата приятелка на Кларк.Тя,обаче е влюбена в него,май и той...Не съм гледала накрая,но май се събират...
Филми и сериали 3340xfn
Върнете се в началото Go down
carrottopdot

carrottopdot


Брой мнения : 276
Join date : 17.09.2009
Age : 55
Местожителство : sofia

Филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филми и сериали   Филми и сериали Icon_minitimeВто Окт 06, 2009 3:43 pm

Сега и аз да кажа кои сериали следя.Повярвайте не ми е лесно big smile

Dexter,Lost,Desperate housewives,Entourage,Brothers and sisters,Castle,Lie to me,Mad man,Private practice,The mentalist,Bored to death,Accidentally on Purpose,How I met your mother,Two and a half man и съм убедена,че има още няколко,за които не се сещам в момента.Най-голямата ми мъка беше когато свърши Prison break.Той беше голямата ми любов сред сериалите.
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 49
Местожителство : Испания

Филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филми и сериали   Филми и сериали Icon_minitimeВто Окт 06, 2009 11:08 pm

Dexter го бяха пуснали и тук и гледах малко,но после забравих за него. aaaaaaahaha
От сериалите на Scream-чо все се каня да почна да гледам One Tree Hill,има го в ю туб,но...все някога. Филми и сериали 484268

А последният филм,от който се впечатлих е този!/Крис е луда по главния герой,хаха!/ Филми и сериали 21634

Филми и сериали Nntvk1
Върнете се в началото Go down
lya

lya


Брой мнения : 56
Join date : 20.09.2009

Филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филми и сериали   Филми и сериали Icon_minitimeВто Окт 06, 2009 11:59 pm

Ким, от книгите ще се впечатлиш още повече главния герой.
С някои тук си представяме Майкъл да е в тази роля...
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 49
Местожителство : Испания

Филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филми и сериали   Филми и сериали Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 1:53 am

lya написа:
Ким, от книгите ще се впечатлиш още повече главния герой.
С някои тук си представяме Майкъл да е в тази роля...

Не знам за книгите,но сериалският Кларк е жесток! uuuh
Да,и аз съм споделяла,че Майк е/ох,беше/ подходящ за ролята! Филми и сериали 624910
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филми и сериали   Филми и сериали Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Филми и сериали
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Michael Jackson BG :: Communication :: Enjoy Yourself-
Идете на: