Michael Jackson BG
Michael Jackson BG
Michael Jackson BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Michael Jackson BG

Българският форум за истинските почитатели на легендарния Крал на поп музиката и най-великия ентъртейнър за всички времена Майкъл Джаксън
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Нашите сънища

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 49
Местожителство : Испания

Нашите сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Нашите сънища   Нашите сънища Icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 3:31 am

Е,мислите ли,че ще минем без такава тема? hahaha
Разказвайте си интересните сънища,но в които липсва Майкъл. Нашите сънища 484268
Върнете се в началото Go down
fanimj

fanimj


Брой мнения : 53
Join date : 19.09.2009
Age : 43
Местожителство : SLIVEN

Нашите сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашите сънища   Нашите сънища Icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 5:49 am

днес сънувах, че съм на концерт на Мадона най-отзад ! Не знам защо, но даже като отидох един ден по-рано на стадиона, имаше вече поне 20 000 човека ... просто чувството беше ужасно да си толкова назад... бях много тъжна, ужасно беше.
Върнете се в началото Go down
LOCKY

LOCKY


Брой мнения : 399
Join date : 17.09.2009

Нашите сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашите сънища   Нашите сънища Icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 6:20 am

О, горката... поне си пропуснала пърженето в кошарките! Нашите сънища 86835
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 49
Местожителство : Испания

Нашите сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашите сънища   Нашите сънища Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 12:25 am

Ох,Фанке,и аз напоследък често сънувам,че й ходя на концерт...Айде заедно на другото турне. Нашите сънища 624910
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 49
Местожителство : Испания

Нашите сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашите сънища   Нашите сънища Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 11:48 pm

Тази нощ си бях в БГ!...Ту в София,ту в Бяла,ту на село...и чаках автобус от тук...Ех,време ми е! Нашите сънища 630891
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 49
Местожителство : Испания

Нашите сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашите сънища   Нашите сънища Icon_minitimeСъб Окт 03, 2009 12:46 am

Аз нали не спирам да сънувам... hahaha Тази нощ бившия ми малък алжирец ми беше на гости и ми се умилкваше да се върне...В съня де. hahaha
Върнете се в началото Go down
carrottopdot

carrottopdot


Брой мнения : 276
Join date : 17.09.2009
Age : 55
Местожителство : sofia

Нашите сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашите сънища   Нашите сънища Icon_minitimeВто Окт 20, 2009 6:24 pm

Снощи сънувах,че ми връщат някаква котка (аз нямам такава) и аз я питам как са я хранили, а тя ми отговори - "Скромно". Какво ли ще рече това ? Нашите сънища 39711
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нашите сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашите сънища   Нашите сънища Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нашите сънища
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Michael Jackson BG :: Communication :: Enjoy Yourself-
Идете на: