Michael Jackson BG
Michael Jackson BG
Michael Jackson BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Michael Jackson BG

Българският форум за истинските почитатели на легендарния Крал на поп музиката и най-великия ентъртейнър за всички времена Майкъл Джаксън
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Новини

Go down 
+15
zozilina
padme
mimkata
PublicEnemy
Dj Koko
BJ
kimjackson
fanimj
liliyyy
valiamj
LOCKY
billie_jean
madonna_mj
TOTO
{Baby_Girl}
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 49
Местожителство : Испания

Новини - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 5:53 am

mimkata написа:
Кими да зн ,че съм ти го купила... OK

Олеле,страхотна си! Новини - Page 5 21634
Имам си два броя,но това е само плюс. Новини - Page 5 624910 Кажи ти какво искаш на Майкъл в замяна? Новини - Page 5 499335
Върнете се в началото Go down
carrottopdot

carrottopdot


Брой мнения : 276
Join date : 17.09.2009
Age : 55
Местожителство : sofia

Новини - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 4:31 pm

Мечтите на Краля на попа Майкъл Джексън са нескончаеми. Покойният гений е доказвал многократно приживе, че за творческите му идеи няма никакви граници.

Достойно като за най-големия в бранша Майкъл е бленувал да "пренесе" водопадите Виктория на концертите си, които трябваше да ознаменуват голямото му завръщане на сцената.

Идеята била обзела до такава степен звездата, че той не искал и да чуе за финансови оправдания за осъществяването на замисленото.

"Първоначалният проект беше за седем милиона и половина долара, но знаех, че ако се стигне до подписването, познавайки Майкъл то можеше да достигне до 10, даже 11 милиона. Но в момента когато сумата достигна 24 милиона, искаше ми се да се хвърля от балкона, защото липсваха ни пари и време", разказва Ранди Филипс президентът на компанията за промоция на спектаклите.

В крайна сметка той и екпът му успяли са да убедят Майкъл, че концертите и без водопадите ще бъдат зрелищни.
Върнете се в началото Go down
PublicEnemy

PublicEnemy


Брой мнения : 60
Join date : 19.09.2009
Age : 47
Местожителство : В.Търново

Новини - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 4:38 pm

cveti_jackson написа:
Цитат :
Katherine Jackson -- This Isn't It

Posted Oct 16th 2009 7:40AM by TMZ Staff

Something is going on with the Jackson family .... multiple sources are telling us the family has been invited with open arms to attend the premiere of "This Is It" .... but Katherine Jackson and other family members insist they have been snubbed.

Here's what we know -- 60 tickets for the Michael Jackson movie have been offered to the family, yet Katherine insists no one ever called them about getting seats. Several sources tell us they believe the ticket offer was made to certain members of the family but the offer was never relayed to Katherine.

Fact is ... Katherine doesn't want to see the movie. She tells TMZ as far as she's concerned it's not a real movie because there is no acting -- just rehearsal footage.

But we're also told Jackson's three kids have been telling Katherine they want to see it ... bad.

Joe Jackson insists "This Is It" is mostly body doubles and "the media is going to tear this movie apart."

Sources say Sony not only offered the Jackson family seats to the premiere, but also offered a private screening.

Is it possible one of Katherine's sons is hoarding info? Just a theory ...

Read more: http://www.tmz.com/#ixzz0U6oUps3S

Източник: http://www.tmz.com/
Катрин не иска да гледа филма,защото не го счита за филм поради причнината,че е репетиции,а Джо не иска да го гледа,защото повечето пъти е танцувал и пеел някакъв дубликатор,а не истиснкия Майкъл.
Laughing
Много ми е интересно Как Джо разбра, че е дубльор като не е гледал филма. Всичко това ми изглежда като резултат на това, че от Сони са отказали на Джо да организира специална прожекция с билети по 3000$ за феновете, на която да присъстват Джо и Катрин...
Върнете се в началото Go down
http://musicology.ipbfree.com/
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 49
Местожителство : Испания

Новини - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 5 Icon_minitimeНед Окт 18, 2009 12:20 am

carrottopdot написа:
Мечтите на Краля на попа Майкъл Джексън са нескончаеми. Покойният гений е доказвал многократно приживе, че за творческите му идеи няма никакви граници.

Достойно като за най-големия в бранша Майкъл е бленувал да "пренесе" водопадите Виктория на концертите си, които трябваше да ознаменуват голямото му завръщане на сцената.

Идеята била обзела до такава степен звездата, че той не искал и да чуе за финансови оправдания за осъществяването на замисленото.

"Първоначалният проект беше за седем милиона и половина долара, но знаех, че ако се стигне до подписването, познавайки Майкъл то можеше да достигне до 10, даже 11 милиона. Но в момента когато сумата достигна 24 милиона, искаше ми се да се хвърля от балкона, защото липсваха ни пари и време", разказва Ранди Филипс президентът на компанията за промоция на спектаклите.

В крайна сметка той и екпът му успяли са да убедят Майкъл, че концертите и без водопадите ще бъдат зрелищни.

Кога ще спрат да го изкарват шантав? sad Може да е искал да има водопади,но май прекаляват представянето на ситуацията! Новини - Page 5 410529
Върнете се в началото Go down
carrottopdot

carrottopdot


Брой мнения : 276
Join date : 17.09.2009
Age : 55
Местожителство : sofia

Новини - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 5 Icon_minitimeНед Окт 18, 2009 12:22 am

На мен пък много ми харесва идеята за водопадите.Майкъл винаги е имал фантазия.Ако някой го тълкува като шантавост - негова работа. ja pak ti
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 49
Местожителство : Испания

Новини - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 5 Icon_minitimeНед Окт 18, 2009 12:23 am

PublicEnemy написа:
cveti_jackson написа:
Цитат :
Katherine Jackson -- This Isn't It

Posted Oct 16th 2009 7:40AM by TMZ Staff

Something is going on with the Jackson family .... multiple sources are telling us the family has been invited with open arms to attend the premiere of "This Is It" .... but Katherine Jackson and other family members insist they have been snubbed.

Here's what we know -- 60 tickets for the Michael Jackson movie have been offered to the family, yet Katherine insists no one ever called them about getting seats. Several sources tell us they believe the ticket offer was made to certain members of the family but the offer was never relayed to Katherine.

Fact is ... Katherine doesn't want to see the movie. She tells TMZ as far as she's concerned it's not a real movie because there is no acting -- just rehearsal footage.

But we're also told Jackson's three kids have been telling Katherine they want to see it ... bad.

Joe Jackson insists "This Is It" is mostly body doubles and "the media is going to tear this movie apart."

Sources say Sony not only offered the Jackson family seats to the premiere, but also offered a private screening.

Is it possible one of Katherine's sons is hoarding info? Just a theory ...

Read more: http://www.tmz.com/#ixzz0U6oUps3S

Източник: http://www.tmz.com/
Катрин не иска да гледа филма,защото не го счита за филм поради причнината,че е репетиции,а Джо не иска да го гледа,защото повечето пъти е танцувал и пеел някакъв дубликатор,а не истиснкия Майкъл.
Laughing
Много ми е интересно Как Джо разбра, че е дубльор като не е гледал филма. Всичко това ми изглежда като резултат на това, че от Сони са отказали на Джо да организира специална прожекция с билети по 3000$ за феновете, на която да присъстват Джо и Катрин...

Ако има нещо гнило във филма,дори и двойник,ние феновете ще го усетим!Много по-добре от Джо!И да,прав си-май е бесен,че му се провали номера да изтиска още пари от някой фен/кой ли е толкова луд?!/! Новини - Page 5 39711
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 49
Местожителство : Испания

Новини - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 5 Icon_minitimeНед Окт 18, 2009 12:25 am

carrottopdot написа:
На мен пък много ми харесва идеята за водопадите.Майкъл винаги е имал фантазия.Ако някой го тълкува като шантавост - негова работа. ja pak ti

И на мен ми харесва идеята.Май нещо не се разбрахме. Новини - Page 5 39711
Върнете се в началото Go down
carrottopdot

carrottopdot


Брой мнения : 276
Join date : 17.09.2009
Age : 55
Местожителство : sofia

Новини - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 5 Icon_minitimeНед Окт 18, 2009 12:27 am

Напротив,много добре се разбрахме.Забележката ми се отнасяше за скептично настроените,а не за теб Новини - Page 5 21634
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Новини - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Новини
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Новини на съфорумниците

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Michael Jackson BG :: Michael Jackson :: Forever Michael-
Идете на: