Michael Jackson BG
Michael Jackson BG
Michael Jackson BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Michael Jackson BG

Българският форум за истинските почитатели на легендарния Крал на поп музиката и най-великия ентъртейнър за всички времена Майкъл Джаксън
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Новини

Go down 
+15
zozilina
padme
mimkata
PublicEnemy
Dj Koko
BJ
kimjackson
fanimj
liliyyy
valiamj
LOCKY
billie_jean
madonna_mj
TOTO
{Baby_Girl}
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
LOCKY

LOCKY


Брой мнения : 399
Join date : 17.09.2009

Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 2:38 am

Хаха! Новини - Page 2 86835 Тя просто бърза в момента. Новини - Page 2 458770
Върнете се в началото Go down
BJ

BJ


Брой мнения : 133
Join date : 19.09.2009
Age : 46
Местожителство : Пловдив

Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 2:41 am

И аз исках дует между тях,що няма да има?
Върнете се в началото Go down
fanimj

fanimj


Брой мнения : 53
Join date : 19.09.2009
Age : 43
Местожителство : SLIVEN

Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 2:42 am

BJ написа:
И аз исках дует между тях,що няма да има?

Janet Jackson and Madonna are NОТ planning on teaming up for a musical project, despite a report in a British tabloid, Access Hollywood reports.

After the MTV Video Music Awards, OK Magazine reported that Madonna and Janet, who were both part of the Michael Jackson tribute at the event, had decided to collaborate: "It was a meeting of two great musical minds. Madonna was so impressed with Janet’s tribute to Michael that they started talking about how great it would be to honor him by doing something together…There was definitely something very interesting being planned between them," it was reported.

When contacted by Access Hollywood, however, a rep for Madonna said the report was not true. Additionally rumors that the two ladies went to dinner together following the VMAs also did not happen, the rep said.

From Access Hollywood.
Върнете се в началото Go down
Dj Koko

Dj Koko


Брой мнения : 1
Join date : 22.09.2009

Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 4:06 am

Хайде едно Здрасти и от мен,с повечето от вас ме познават други не,но като и да е,не за това става дума.
Нека тези от вас който не знаят, всеки 2 ри и 4ти петък от месеца На вълните на Итало Денс Радио а именно тук:http://italo80s.ucoz.co.uk/publ/ ще се провеждат специални предавания с музиката на Майкъл Джексън поздрави онлайн имузикални желания Енджой
Новини - Page 2 286267
Върнете се в началото Go down
valiamj

valiamj


Брой мнения : 101
Join date : 17.09.2009
Age : 46
Местожителство : София

Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 2:34 am

Извинявайте, но не вярвам точно Джанет да не е искрена ,когато се отнася за брат и.Радвамсе, че се прави нещо в чест на Майкъл!
Върнете се в началото Go down
LOCKY

LOCKY


Брой мнения : 399
Join date : 17.09.2009

Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 2:43 pm

Е, нали се разбра, че няма да има такава песен. Да приключваме темата. Новини - Page 2 86835
Върнете се в началото Go down
fanimj

fanimj


Брой мнения : 53
Join date : 19.09.2009
Age : 43
Местожителство : SLIVEN

Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 5:10 pm

LOCKY написа:
Е, нали се разбра, че няма да има такава песен. Да приключваме темата. Новини - Page 2 86835
олеле, много сме зле hahaha hahaha hahaha
Върнете се в началото Go down
valiamj

valiamj


Брой мнения : 101
Join date : 17.09.2009
Age : 46
Местожителство : София

Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 6:11 pm

И аз така мисля, не виждам нищо лошо в това !
Върнете се в началото Go down
fanimj

fanimj


Брой мнения : 53
Join date : 19.09.2009
Age : 43
Местожителство : SLIVEN

Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 6:44 pm

valiamj написа:
И аз така мисля, не виждам нищо лошо в това !
да де, в добрия смисъл up
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 49
Местожителство : Испания

Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 11:51 pm

Фанке,аз разбрах,че дует няма да има за съжаление,но след като бях написала каквото съм написала. Новини - Page 2 624910
Върнете се в началото Go down
fanimj

fanimj


Брой мнения : 53
Join date : 19.09.2009
Age : 43
Местожителство : SLIVEN

Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 4:54 pm

Тайният син на Джако ще изиграе баща си в биографичен филм
avtora.com 22/09/09 13:26
Спряганият от мнозина за син на Краля на попа Майкъл Джексън (Michael Jackson) - Омeр Бати (Omer Bhatti) ще изпълни ролята на предполагаемия си баща в нов филм.
Проектът все още няма официално заглавие, но ще разказва за живота и музикалната кариера на Джако.
Според британския "Сън" желанието Бати да се превъплъти в персонажа на Майкъл, идва от страна на семейството на поп легендата.Според тях, дори и самият певец би бил доволен от избора, тъй като и преди смъртта си считал, че Омeр е невероятно артистичен.
"Фамилия Джексън счита Бати за толкова близък, колкото го считаше и Майкъл приживе. Той е най-добрият избор за тази роля, а и това би била волята и на Джако", коментираха от пресслужбата на семейството.
Иначе Омeр Бати, който бе набеден от медиите за син на Краля на попа, вече живее при семейството му и в скоро време ще му бъде направен и днк анализ, който да потвърди или отрече родствената му връзка с певеца. Той бе и сред близките гости по време на публичната прощална церемония с Майкъл Джексън, която се проведе в Лос Анджелис през юли месец.

P.S. sorry, после видях че го има поствано в "Жълтини", ох то за много неща как да знаем кое е новини кое жълтини???


Последната промяна е направена от fanimj на Пон Сеп 28, 2009 8:36 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
fanimj

fanimj


Брой мнения : 53
Join date : 19.09.2009
Age : 43
Местожителство : SLIVEN

Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 5:02 pm

edit


Последната промяна е направена от fanimj на Нед Сеп 27, 2009 10:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
BJ

BJ


Брой мнения : 133
Join date : 19.09.2009
Age : 46
Местожителство : Пловдив

Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 9:06 pm

Фани,тази идея си струва,би ми харесало да видя такъв филм!
Върнете се в началото Go down
valiamj

valiamj


Брой мнения : 101
Join date : 17.09.2009
Age : 46
Местожителство : София

Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 11:06 pm

И на мен ще ми е интересно.
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 49
Местожителство : Испания

Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 25, 2009 12:48 am

fanimj написа:
Тайният син на Джако ще изиграе баща си в биографичен филм
avtora.com 22/09/09 13:26
Спряганият от мнозина за син на Краля на попа Майкъл Джексън (Michael Jackson) - Омeр Бати (Omer Bhatti) ще изпълни ролята на предполагаемия си баща в нов филм.
Проектът все още няма официално заглавие, но ще разказва за живота и музикалната кариера на Джако.
Според британския "Сън" желанието Бати да се превъплъти в персонажа на Майкъл, идва от страна на семейството на поп легендата.Според тях, дори и самият певец би бил доволен от избора, тъй като и преди смъртта си считал, че Омeр е невероятно артистичен.
"Фамилия Джексън счита Бати за толкова близък, колкото го считаше и Майкъл приживе. Той е най-добрият избор за тази роля, а и това би била волята и на Джако", коментираха от пресслужбата на семейството.
Иначе Омeр Бати, който бе набеден от медиите за син на Краля на попа, вече живее при семейството му и в скоро време ще му бъде направен и днк анализ, който да потвърди или отрече родствената му връзка с певеца. Той бе и сред близките гости по време на публичната прощална церемония с Майкъл Джексън, която се проведе в Лос Анджелис през юли месец.

Интересно ми е в кой период ще се превъплати в предполагаемия си татко Омерчо. Новини - Page 2 624910 /тук името е Умер/Иначе очаквах да се появи филм за живота на Майкъл. smile
Върнете се в началото Go down
PublicEnemy

PublicEnemy


Брой мнения : 60
Join date : 19.09.2009
Age : 47
Местожителство : В.Търново

Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 25, 2009 1:43 pm

kimjackson написа:

Интересно ми е в кой период ще се превъплати в предполагаемия си татко Омерчо. Новини - Page 2 624910 /тук името е Умер/Иначе очаквах да се появи филм за живота на Майкъл. smile
Бях чел някъде, че щял да играе Майкъл след разпадането на The Jacksons
Върнете се в началото Go down
http://musicology.ipbfree.com/
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 49
Местожителство : Испания

Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 2:31 am

Ta,toi e dosta po-bial ot Mike v onzi period. hahaha
Върнете се в началото Go down
LOCKY

LOCKY


Брой мнения : 399
Join date : 17.09.2009

Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 3:15 am

Вероятно това е текста на новата песен на Майкъл.

i feel like singing
this is it
this time i know its for love
my emtions in me are like circeals in my broken heart
this is it this i know its for real for love i know
this is it this time i know i will live it for love
love love me emtions in me are like circeals in my broken heart
this it is this is all i need to know of is love
and love is always here and there
this is it this is bliss or love
it feels like heaven
circeals in my broken heart or hurt love
love is all i need and more
this time i know its for love and more
this is it that is i live with you but this is it show love
Върнете се в началото Go down
fanimj

fanimj


Брой мнения : 53
Join date : 19.09.2009
Age : 43
Местожителство : SLIVEN

Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 8:40 pm

Michael Jackson tapes reveal his soul, former adviser says
CNN link

..."Growing old is the ugliest thing... I never want to look in the mirror and see that"...

ох ох, поне това желание му се изпълни Новини - Page 2 311151


Последната промяна е направена от fanimj на Нед Сеп 27, 2009 10:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
fanimj

fanimj


Брой мнения : 53
Join date : 19.09.2009
Age : 43
Местожителство : SLIVEN

Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 9:38 pm

Michael Jackson's playground trip saved Thriller

"MICHAEL JACKSON was ready to SCRAP the tapes for Thriller .. until a visit to a school playground inspired him to finish the biggest-selling record in history."

THE SUN link
Върнете се в началото Go down
LOCKY

LOCKY


Брой мнения : 399
Join date : 17.09.2009

Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 28, 2009 11:35 pm

Върнете се в началото Go down
mimkata

mimkata


Брой мнения : 174
Join date : 26.09.2009
Age : 29
Местожителство : София

Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 2:19 am

LOCKY били ми обяснил за какво става въпрос..Смисъл аз прочетох какво е казал Майк ,но не мога да разбера това книга ли ще бъде или е някакво видео... Новини - Page 2 39711
Върнете се в началото Go down
LOCKY

LOCKY


Брой мнения : 399
Join date : 17.09.2009

Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 2:20 am

Книга ще е. Вече била пусната в продажба! OK
Върнете се в началото Go down
padme

padme


Брой мнения : 18
Join date : 26.09.2009
Age : 49
Местожителство : София

Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 4:19 pm

Moonwalk ще бъде преиздадена на български, даже от издателството искали консултация с фенове. Сигурно ще я преведат наново. На мен старият превод много ми харесва. Новини - Page 2 22745 bounce
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 49
Местожителство : Испания

Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 6:24 pm

LOCKY написа:
Taped talks between King of Pop, spiritual adviser released for first time

Поредната книга?! Новини - Page 2 823510
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Новини
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Новини на съфорумниците

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Michael Jackson BG :: Michael Jackson :: Forever Michael-
Идете на: